Skup akumulatorów

Stare i nieużywane akumulatory potrafią w sposób skuteczny zagrodzić niejeden składzik, zwłaszcza gdy ich liczba rośnie w oczach. Ich przechowywanie nie jest wygodne, dlatego ogniw warto się regularnie pozbywać. P.U.H. DAN-KON Wam to umożliwi - prowadzimy bowiem skup akumulatorów w trzech punktach zlokalizowanych w dogodnych miejscach w Warszawie.

Gwarantujemy profesjonalne i rzetelne podejście do każdego zlecenia. Wszystko odbywa się w sposób sprawny i szybki, dzięki czemu nie stracicie wiele czasu. Poza wygodnymi lokalizacjami skupów, gwarantujemy wysokiej jakości obsługę Klienta. Możecie do nas zadzwonić bądź skontaktować się z nami poprzez wiadomości e-mail.

Skupujemy akumulatory żelowe, ołowiowe, niklowo-kadmowe i kwasowo-ołowiowe


Dbamy o to, aby nasza oferta była możliwie jak najszersza, dlatego prowadzimy skup akumulatorów różnych rodzajów. Możecie oddać nam nie tylko akumulatory ołowiowe, ale również żelowe, niklowo-kadmowe, a także kwasowo-ołowiowe. Są to najczęściej wykorzystywane rodzaje akumulatorów w pojazdach i urządzeniach.

Jeżeli nie jesteście w stanie przekazać nam zużytych akumulatorów, nic straconego! Możemy umówić się na ich odbiór w wyznaczonym przez Was terminie i miejscu. Robimy wszystko, abyście byli zadowoleni z realizacji naszych usług.

Skupujemy stare akumulatory w korzystnych cenach


Skup starych akumulatorów może dodatkowo Wam się opłacić. Oferujemy bowiem bardzo atrakcyjne ceny za wszystkie zużyte ogniwa. Przyczyniając się do ochrony środowiska, możecie więc zyskać bardzo korzystną sumę. Czekamy na Was od poniedziałku do niedzieli - gorąco zachęcamy do skorzystania z oferty.

Zobacz lokalizacje naszych punktów skupu