Skup aluminium

Warszawska firma P.U.H. DAN-KON prowadzi profesjonalny skup złomu aluminiowego - odbiór realizujemy w dwóch dogodnie zlokalizowanych punktach skupu. W przypadku większych ilości aluminium, możemy umówić się z Wami w dowolnie wybranym miejscu na terenie Warszawy. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez siedem dni w tygodniu!

Gwarantujemy pełną rzetelność, a także szybką i sprawną realizację wszystkich usług. Dzięki temu z łatwością pozbędziecie się nadmiaru aluminium, za które dodatkowo zapłacimy! Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszych skupów, a także skontaktowania się z nami drogą telefoniczną bądź e-mailową.

Oferujemy wysokie ceny złomu aluminiowego, a nasze skupy są czynne codziennie


Skup aluminium prowadzimy codziennie w bardzo dogodnych godzinach (07:00-22:00 od poniedziałku do piątku, 07:00-18:00 w soboty i 08:00-15:00 w niedziele).. W tym czasie możecie oddać nam wiele zróżnicowanych elementów aluminiowych, takich jak chociażby blachy, felgi czy chłodnice. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego możecie oczekiwać od nas pełnego profesjonalizmu.

Cena skupu aluminium zdecydowanie wyróżnia nas na warszawskim rynku. Proponujemy niezwykle korzystne warunki przekazania złomu, dostosowane do Waszych oczekiwań. Dzięki nam skorzystacie na całej operacji.

Przy większych ilościach złom aluminiowy odbieramy od Klienta i negocjujemy cenę


Dbamy o zadowolenie i wygodę naszych Klientów, dlatego w przypadku większych ilości złomu, możemy się z Wami umówić na jego odbiór w dowolnie wybranym miejscu i o dowolnej godzinie. Oferujemy także możliwości negocjacji cen, dzięki czemu będziecie zadowoleni podwójnie.

Zobacz lokalizacje naszych punktów skupu