Skup cyny, mosiądzu i ołowiu

Warszawska firma P.U.H. DAN-KON zaprasza do dwóch profesjonalnie prowadzonych skupów, które zlokalizowane są przy ulicach: Szwedzkiej i Kijowskiej. Gwarantujemy fachową obsługę i szybką realizację każdego zlecenia.

W naszych skupach możecie sprzedać elementy wykonane z cyny, mosiądzu oraz ołowiu. Dzięki nam łatwo pozbędziecie się niepotrzebnych rzeczy, a przy tym zarobicie. Oferujemy bowiem najlepsze ceny w całej Warszawie - Wasze zadowolenie jest dla nas absolutnie najwyższym priorytetem.

Oferujemy wysokie ceny za złom cyny, mosiądzu i ołowiu, a nasze skupy są czynne codziennie


Dla wygody naszych Klientów, skup cyny, mosiądzu i ołowiu realizowany jest przez siedem dni w tygodniu w bardzo dogodnych godzinach (07:00-22:00 od poniedziałku do piątku, 07:00-18:00 w soboty i 08:00-15:00 w niedziele).

Gwarantujemy także korzystne warunki sprzedaży. W naszych punktach możecie liczyć na najwyższe ceny w całej Warszawie. Wszystko to sprawia, że skup mosiądzu, ołowiu oraz cyny może się Wam bardzo opłacić. Przyłożycie się dzięki temu również do ochrony otaczającego nas środowiska.

Przy większych ilościach złom odbieramy od Klienta i negocjujemy cenę


Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, jak trudno dostarczyć większe ilości złomu do punktu skupu, dlatego w takich sytuacjach przyjeżdżamy do wyznaczonego przez Was miejsca w Warszawie, a także w jej okolicach. Co więcej, jesteśmy również gotowi negocjować cenę! Po więcej informacji na temat skupu ołowiu, mosiądzu i cyny zapraszamy do naszych punktów. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego oraz e-mailowego.

Zobacz lokalizacje naszych punktów skupu