Skup makulatury i kartonów

Jeżeli nie wiecie, co zrobić z nagromadzoną makulaturą bądź kartonami, zgłoście się do nas. Warszawska firma P.U.H. DAN-KON pomoże Wam uporać się z problemem. Możecie skorzystać albo z trzech punktów zlokalizowanych w Warszawie albo umówić się z nami na odbiór w wyznaczonym przez Was miejscu - do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny.

Robimy wszystko, aby nasi Klienci mieli dostęp do sprawnych i korzystnych cenowo usług, dlatego gwarantujemy wysoką cenę skupu makulatury oraz bardzo wygodne formy kontaktu. Czekamy na Wasze zgłoszenia zarówno w wyznaczonych punktach, jak i drogą e-mailową oraz telefoniczną.

Skupujemy makulaturę i kartony w trzech punktach skupu czynnych 7 dni w tygodniu


Skup makulatury i kartonów prowadzony jest przez nas w punktach skupu zlokalizowanych przy ulicach: szewskiej, kijowskiej oraz powązkowskiej. Jesteśmy do Waszej dyspozycji siedem dni w tygodniu w godzinach 07:00-22:00 od poniedziałku do piątku, 07:00-18:00 w sobotę i 08:00-15:00 w niedzielę.

W każdym przypadku możecie liczyć na fachową obsługę i szybką realizację. Skupujemy zarówno makulaturę drukowaną, jak i mieszaną, w skład której wejść mogą stare gazety, katalogi i książki. Prowadzimy także skup kartonów każdego rodzaju, niezależnie od ich rozmiarów i typów.

Oferujemy wysokie ceny za makulaturę


Atrakcyjność naszych usług związana jest nie tylko z błyskawiczną realizacją i elastycznymi godzinami przyjęć, ale również z wysokimi cenami skupu makulatury. Pod tym względem zdecydowanie wyróżniamy się na tle konkurencji.

Wszystko to sprawia, że oddanie nam starych gazet, katalogów, książek czy kartonów po prostu się Wam opłaci. Cały czas dbamy o Wasze zadowolenie, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, abyście wdali się z nami w negocjacje - chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze propozycje.

Oddając nam kartony, stare gazety i inne materiały papierowe przyczyniasz się do ochrony środowiska


Wysoka cena makulatury i jej wygodny odbiór to jednak nie wszystko. Decydując się na skorzystanie z oferowanych przez nas usług, możecie wpłynąć na poprawę jakości otaczającego nas środowiska. Nie trzeba wiele, aby zauważyć, jak bardzo zaśmiecone są parki, ulice i chodniki. Sam rozkład tego typu zanieczyszczeń wiąże się z wieloma trudnościami - razem na pewno się z nimi uporamy.

Zobacz lokalizacje naszych punktów skupu