Skup makulatury

Jeżeli nie wiecie, co zrobić z nagromadzoną makulaturą, zgłoście się do nas. Warszawska firma P.U.H. DAN-KON pomoże Wam uporać się z problemem. Możecie skorzystać albo z trzech punktów zlokalizowanych w Warszawie albo umówić się z nami na odbiór w wyznaczonym przez Was miejscu - do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny.

Robimy wszystko, aby nasi Klienci mieli dostęp do sprawnych i korzystnych cenowo usług, dlatego gwarantujemy wysoką cenę skupu makulatury oraz bardzo wygodne formy kontaktu. Czekamy na Wasze zgłoszenia zarówno w wyznaczonych punktach, jak i drogą e-mailową oraz telefoniczną.

Skupujemy makulaturę w trzech punktach skupu czynnych 7 dni w tygodniu


Skup makulatury prowadzony jest przez nas w trzech punktach skupu zlokalizowanych przy ulicach: Szwedzkiej, Kijowskiej oraz Powązkowskiej. Jesteśmy do Waszej dyspozycji siedem dni w tygodniu w godzinach 07:00-22:00 od poniedziałku do piątku, 07:00-18:00 w sobotę i 08:00-15:00 w niedzielę.

W każdym przypadku możecie liczyć na fachową obsługę i szybką realizację. Skupujemy zarówno makulaturę drukowaną, jak i mieszaną, w skład której wejść mogą stare gazety, katalogi i książki.

Oferujemy wysokie ceny za makulaturę


Atrakcyjność naszych usług związana jest nie tylko z błyskawiczną realizacją i elastycznymi godzinami przyjęć, ale również z wysokimi cenami skupu makulatury. Pod tym względem zdecydowanie wyróżniamy się na tle konkurencji.

Wszystko to sprawia, że oddanie nam starych gazet, katalogów czy książek po prostu się Wam opłaci. Cały czas dbamy o Wasze zadowolenie, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, abyście wdali się z nami w negocjacje - chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze propozycje.

Oddając nam stare gazety i inne materiały papierowe przyczyniasz się do ochrony środowiska


Wysoka cena makulatury i jej wygodny odbiór to jednak nie wszystko. Decydując się na skorzystanie z oferowanych przez nas usług, możecie wpłynąć na poprawę jakości otaczającego nas środowiska. Nie trzeba wiele, aby zauważyć, jak bardzo zaśmiecone są parki, ulice i chodniki. Sam rozkład tego typu zanieczyszczeń wiąże się z wieloma trudnościami - razem na pewno się z nimi uporamy.

Odbieramy makulaturę od klienta przy jej większej ilości, oraz negocjujemy cenę


Aby maksymalnie usprawnić proces przetwarzania makulatury, nasz punkt prowadzi nie tylko jej skup, ale również odbiór od klienta, aby oszczędzić jego czas i koszty. Wystarczy przygotować gazety czy inne produkty papierowe odpowiednie do recyklingu, a nasi specjaliści odbiorą je z umówionego miejsca.

Aby proces odbioru i skupu makulatury był dla Państwa najbardziej korzystny, nie posiadamy sztywnego cennika, ale chętnie negocjujemy cenę przy jej większych ilościach. Zapraszamy do odwiedzenia naszych punktów skupu makulatury.

Zobacz lokalizacje naszych punktów skupu