Skup makulatury

Jeżeli nie wiecie, co zrobić z nagromadzoną makulaturą, zgłoście się do nas. Warszawska firma P.U.H. DAN-KON pomoże Wam uporać się z problemem. Możecie skorzystać punktu zlokalizowanego w Warszawie przy ulicy Kijowskiej 14a, do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny.

Robimy wszystko, aby nasi Klienci mieli dostęp do sprawnych i korzystnych cenowo usług, dlatego gwarantujemy wysoką cenę skupu makulatury oraz bardzo wygodne formy kontaktu. Czekamy na Wasze zgłoszenia zarówno w wyznaczonych punktach, jak i drogą e-mailową oraz telefoniczną.

Skupujemy makulaturę w godzinach pracy skupu czynnych 7 dni w tygodniu (w niedziele handlowe)


Skup makulatury prowadzony jest wyłącznie przez skup zlokalizowany przy ulicy Kijowskiej. Jesteśmy do Waszej dyspozycji siedem dni w tygodniu w godzinach 07:00-22:00 od poniedziałku do piątku, 07:00-18:00 w sobotę i 08:00-15:00 w niedziele handlowe.

W każdym przypadku możecie liczyć na fachową obsługę i szybką realizację. Skupujemy zarówno makulaturę drukowaną, jak i mieszaną, w skład której wejść mogą stare gazety, katalogi. Nie skupujemy kartonów i książek.

Oferujemy wysokie ceny za makulaturę


Atrakcyjność naszych usług związana jest nie tylko z błyskawiczną realizacją i elastycznymi godzinami przyjęć, ale również z wysokimi cenami skupu makulatury. Pod tym względem zdecydowanie wyróżniamy się na tle konkurencji.

Wszystko to sprawia, że oddanie nam starych gazet, katalogów czy ulotek po prostu się Wam opłaci. Cały czas dbamy o Wasze zadowolenie, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, abyście wdali się z nami w negocjacje - chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze propozycje.

Oddając nam stare gazety i inne materiały papierowe przyczyniasz się do ochrony środowiska


Wysoka cena makulatury w skupie i dbałość o środowisko jest bardzo ważne. Nie trzeba wiele, aby zauważyć, jak bardzo zaśmiecone są parki, ulice i chodniki. Sam rozkład tego typu zanieczyszczeń wiąże się z wieloma trudnościami - razem na pewno się z nimi uporamy.

Przy większej ilości makulatury negocjujemy cenę


Aby proces odbioru i skupu makulatury był dla Państwa najbardziej korzystny, nie posiadamy sztywnego cennika, ale chętnie negocjujemy cenę przy jej większych ilościach. Zapraszamy do odwiedzenia naszych punktów skupu makulatury.

Zobacz lokalizacje naszych punktów skupu