Skup miedzi

Warszawska firma P.U.H. DAN-KON oferuje atrakcyjne warunki skupu elementów wykonanych z miedzi. Nasze punkty skupu funkcjonują przez cały tydzień w niezwykle dogodnych godzinach (07:00-22:00 od poniedziałku do piątku, 07:00-18:00 w soboty i 08:00-15:00 w niedziele). Gwarantujemy szybką realizację zleceń oraz fachowy i sprawny kontakt z Klientem.

Prowadzimy skup kabli miedzianych, przewodów komputerowych i telekomunikacyjnych, a także wielu innych produktów wykonanych miedzi. Wszelkich informacji na temat wykonywanych przez nas usług udzielamy w punktach skupu oraz drogą telefoniczną i e-mailową.

Oferujemy wysokie ceny za złom miedziany i kable miedziane, a nasze skupy są czynne 7 dni w tygodniu (w niedziele handlowe)


Cena miedzi w sklepie jest wysoka, jednak równie atrakcyjne są warunku jej sprzedaży w naszych punktach skupu. Oferujemy zdecydowanie najwyższe ceny w całej Warszawie, dlatego możecie być pewni, że przekazanie nam elementów miedzianych okaże się dla Was bardzo korzystne.

Dostosujemy się do Waszych oczekiwań, dlatego skup miedzi w naszych punktach prowadzony jest od poniedziałku do niedzieli w bardzo wygodnych godzinach.

Przy większej ilości odbieramy miedź od klienta i negocjujemy cenę


Ze względu na kłopotliwość całej operacji, w przypadku sprzedaży dużej ilości miedzi możecie się z nami umówić w dowolnie wybranym przez Was miejscu w Warszawie lub w jej okolicach. Jesteśmy także gotowi na negocjowanie ostatecznej ceny, tak abyście zyskali możliwe jak najwięcej pieniędzy za miedź oddaną do jednego z naszych skupów.

Zobacz lokalizacje naszych punktów skupu