Skup puszek

Dysponujecie sporą ilością puszek i nie macie pojęcia, co z nimi zrobić? A może szukacie prostego sposobu na zarobek? Jeżeli na jedno z tych pytań odpowiedzieliście twierdząco, trafiliście w odpowiednie miejsce. Warszawska firma P.U.H. DAN-KON zajmie się tym zbędnym towarem, proponując za niego bardzo korzystne ceny.

Skup puszek prowadzimy w dwóch punktach skupu zlokalizowanych w Warszawie, przy ulicach: Szwedzkiej i Kijowskiej. Są one do Waszej dyspozycji siedem dni w tygodniu, dlatego nie musicie martwić się tym, że pocałujecie klamkę.

We wszystkich naszych działaniach kierujemy się rzetelnością i uczciwością. Dbamy też o środowisko i recykling puszek ma to na celu. Recykling puszek aluminiowych pozwala na znacznie zmniejszenie ilości odpadów tego materiału i przetworzenie go w produkt przeznaczony do ponownego użytku.

Oferujemy najwyższą cenę skupu puszek w Warszawie!


Nasza firma na tle konkurencji wyróżnia się przede wszystkim wysokiej jakości obsługą Klienta, ale również bardzo korzystnymi warunkami odbioru puszek. Proponujemy absolutnie najwyższą cenę skupu puszek w Warszawie.

Przekazane nam puszki są następnie poddawane profesjonalnemu recyklingowi, dzięki czemu razem z nami zatroszczycie się o wspólne środowisko. Wszystko to sprawia, że na transakcji skorzystamy my wszyscy.

Nasze skupy są czynne codziennie, a przy większej ilości puszek negocjujemy cenę


Wasze zadowolenie jest dla nas absolutnie najwyższym priorytetem, dlatego jesteśmy do Waszej dyspozycji siedem dni w tygodniu, w bardzo wygodnych godzinach (07:00-22:00 od poniedziałku do piątku, 07:00-18:00 w soboty i 08:00-15:00 w niedziele). W przypadku większej ilości puszek do przekazania, możecie się z nami umówić w dowolnie wybranym przez Was miejscu. Co więcej, umożliwiamy negocjacje ceny, tak aby zadowalała ona obie strony.

Przy sprzedaży dużej ilości puszek aluminiowych odbieramy je bezpośrednio od Klienta


Odbiór dużej ilości puszek bezpośrednio od Klienta pozwala na zaoszczędzenie waszego czasu, kosztów transportu i jego organizacji. Pozwala też na czynną ochronę środowiska poprzez przekazanie aluminium z puszek do recyklingu, nie natomiast na wysypisko śmieci. To naprawdę ma znaczenie!

Zobacz lokalizacje naszych punktów skupu