Skup puszek

Dysponujecie sporą ilością puszek i nie macie pojęcia, co z nimi zrobić? A może szukacie prostego sposobu na zarobek? Jeżeli na jedno z tych pytań odpowiedzieliście twierdząco, trafiliście w odpowiednie miejsce. Warszawska firma P.U.H. DAN-KON zajmie się tym zbędnym towarem, proponując za niego bardzo korzystne ceny.

Skup puszek prowadzimy w trzech punktach zlokalizowanych w Warszawie, przy ulicach: szwedzkiej, powązkowskiej oraz kijowskiej. Są one do Waszej dyspozycji siedem dni w tygodniu, dlatego nie musicie martwić się tym, że pocałujecie klamkę.

Oferujemy najwyższą cenę skupu puszek w Warszawie!


Nasza firma na tle konkurencji wyróżnia się przede wszystkim wysokiej jakości obsługą Klienta, ale również bardzo korzystnymi warunkami odbioru puszek. Proponujemy absolutnie najwyższą ceną skupu w Warszawie.

Przekazane nam puszki są następnie poddawane profesjonalnemu recyklingowi, dzięki czemu razem z nami zatroszczycie się o wspólne środowisko. Wszystko to sprawia, że na transakcji skorzystamy my wszyscy.

Nasze skupy są czynne codziennie, a przy większej ilości puszek negocjujemy cenę


Wasze zadowolenie jest dla nas absolutnie najwyższym priorytetem, dlatego jesteśmy do Waszej dyspozycji siedem dni w tygodniu, w bardzo wygodnych godzinach (07:00-22:00 od poniedziałku do piątku, 07:00-18:00 w soboty i 08:00-15:00 w niedziele). W przypadku większej ilości puszek do przekazania, możecie się z nami umówić w dowolnie wybranym przez Was miejscu. Co więcej, umożliwiamy negocjacje cen, tak aby zadowalała ona obie strony.

Zobacz lokalizacje naszych punktów skupu