Skup złomu stalowego

Zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia dwóch punktów skupu złomu stalowego, zlokalizowanych w Warszawie przy ulicach: Szwedzkiej i Kijowskiej. Gwarantujemy fachową obsługę, która odpowie na wszystkie Wasze pytania, a także szybką i sprawną realizację.

Warszawska firma P.U.H. DAN-KON przyjmuje blachy, kształtowniki, rury, karoserie, druty i wiele innych elementów wykonanych ze stali. Wasze zadowolenie jest dla nas absolutnie najważniejsze, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, z zachowaniem pełnego profesjonalizmu.

Oferujemy wysokie ceny złomu stalowego, a nasze skupy są czynne 7 dni w tygodniu (w niedziele handlowe)


Pragniemy ułatwić Wam całą operację sprzedaży złomu, dlatego nasze punkty otwarte są siedem dni w tygodniu, w bardzo dogodnych godzinach - od poniedziałku do piątku usługi realizujemy od godziny 07:00 do 22:00, w soboty od 07:00 do 18:00, natomiast w każdą niedzielę od 08:00 do 15:00.

Za sprawą sprzedaży złomu stalowego i przekazania go do recyklingu. przyczynicie się do ochrony środowiska. Okaże się to dla Was opłacalne również pod względem finansowym - nasza firma oferuje bowiem bardzo korzystne ceny za każdy element stalowy. Są one najwyższe w całej Warszawie.

Przy większej ilości złom stalowy odbieramy od Klienta i negocjujemy cenę


Na tle konkurencji wyróżniamy się także możliwością zrealizowania odbioru złomu w wybranym przez Was miejscu, zarówno w Warszawie, jak i w jej okolicach. W przypadku dużej ilości sprzedawanych elementów ze złomu, jesteśmy gotowi na negocjację cen. Zachęcamy do odwiedzenia naszych punktów skupu, a także do kontaktu drogą telefoniczną bądź e-mailową.

Zobacz lokalizacje naszych punktów skupu